• +95. 123.456.78

  • support@wpelite.com

بهترین همراه شما در آموزش و پرورش فرزندانتان

مهد‌کودک مهرسا

مهرسا با شعار مهرورزی و آموزش و ارائه جدید ترین شیوه های علمی وتربیتی و پرورشی رشد کودک همراه با کادری متعهد و مشتاق کودک ،و برنامه های شاد و متنوع افتخار دارد در تمامی مقاطع سنی از شیر خوار 6 ماه تا 6 سال و مقطع پیش دبستانی در خدمت شما عزیزان باشد . مهرسا دارای مدرک رسمی از بهزیستی ودارنده ی گواهینامه های ایزو 2015 و ایزو 2010 ومدرک HSE از دانشگاه تهران.

امروزه تقریبا تمام والدین با مکانی به نام مهد کودک آشنا هستند. بسیاری از آنها حتی ماهها قبل از اقدام به بچه دار شدن، اطلاعات زیادی در این باره به دست می آورند. اما باید پرسید مهد کودک چیست و چه تأثیری بر آینده کودکان دارد. دغدغه های پدران و مادران همواره چگونگی تربیت فرزندانی بوده است که بتوانند در آینده افراد موفقی برای خود و جامعه خود باشند اما باید از خود پرسید که آیا موفقیت یا عدم موفقیت یک فرد در آینده ارتباطی با چگونگی رشد دارد. اگر چه ممکن است که چیزهای زیادی از آن دوران به یاد نداشته باشیم اما در هر صورت تأثیرات محیطی آن دوره ها بدون شک نقش بسیار مهمی در ایجاد شخصیت کنونی ما داشته اند.کودکی دوران بسیار مهمی از زندگی هر فرد به شمار می رود..

نقش مهدکودک در تربیت کودکان

در مهد کودک هامربیان وظیفه مهمی دارند

کودکی دوران بسیار مهمی از زندگی هر فرد به شمار می رود که همه ما خوب یا بد بدون استثنا آن را تجربه کرده ایم. اگر چه ممکن است که چیزهای زیادی از آن دوران به یاد نداشته باشیم اما در هر صورت تأثیرات محیطی آن دوره ها بدون شک نقش بسیار مهمی در ایجاد شخصیت کنونی ما داشته اند. یکی از بزرگترین دغدغه های پدران و مادران همواره چگونگی تربیت فرزندانی بوده است که بتوانند در آینده افراد موفقی برای خود و جامعه خود باشند اما باید از خود پرسید که آیا موفقیت یا عدم موفقیت یک فرد در آینده ارتباطی با چگونگی رشد وی در دوران کودکی دارد؟ اگر چنین رابطه ای برقرار است امروزه تقریبا تمام والدین با مکانی به نام مهد کودک آشنا ه

مقالات آموزشی و تربیتی

از کودکان خود بیشتر بدانید...

Contact us

آدرس:
تهرانپارس بين فلكه دوم و سوم خيابان ١٨٨ شرقي كوچه رحماني بين ميرزا زاده و سجده اي پلاك ١٠٤

تلفن: 77735288-77741631-09128179328

ایمیل: Info@mahdemehrsa.ir